BULLDRILL® BARKOM’UN TESCİLLİ MARKASIDIR
blankBarkom Grup Sondaj olarak 10 yılı aşkın bir süredir gerek distribütörlüğünü yaptığımız HANJIN makinaları ile gerekse 2015 yılından bu yana geliştirmiş olduğumuz BULLDRILL yeraltı sondaj makinelerimiz ile çok çeşitli sondaj kuleleri ve sondaj ekipmanlarının satış ve üretimi gerçekleştirmekten gurur duyuyoruz. Yaşadığımız bu gurur ve edindiğimiz tecrübeyi yer üstü sondaj makinesi üretime taşımak sürekli gelişimimize katkı sağlamakta ve müşterilerimizin her türlü ihtiyacına çözüm sunmamızı kolaylaştırmaktadır.

Barkom Grup Sondaj olarak tasarladığımız yerüstü sondaj makinelerinde operatör güvenliği ve verimliliğini sürekli olarak geliştirirken, aynı zamanda güç ve hassasiyetle mükemmel şekilde eşleşen makineler üretme konusunda teknik kadromuz uzmanlaşmıştır. Vizyonumuz, asgari düzeyde servis ve bakım gerektiren en yüksek düzeyde verimlilik ve operatör konforu sunan mükemmel sondaj makineleri oluşturmaktır.

Madencilik endüstrisinin taleplerini karşılamak için Barkom Bulldrill yüzey sondaj makinelerinin tümü en zorlu koşullarda etkili bir şekilde çalışmak üzere tasarlanmıştır. Bu nedenle, en son teknik yenilikleri takip ederek mutlak hassasiyetle gerçek güç sağlayan makineleri üretebilmek için Ar-ge merkezimizin özenli çalışmalarıyla araştırma ve geliştirmeye büyük önem vermekteyiz. Barkom Grup Sondaj mühendisleri, günlük çalışmalarınızda karşılaştığınız zorluklara çözümler geliştirmek için şantiyelerde saatlerce çalışmakta ve saha verilerini analiz ederek en iyi tasarımı ortaya çıkarmaktadır.

Yer üstü sondaj makine yelpazemiz hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Deneyimli ve kalifiye ekibimizin bir üyesi, olabilecek her türlü soruyu cevaplamaktan ve ihtiyaçlarınız için mükemmel çözümü bulmanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.