Barkom’un distribütörü olduğu Reflex firmasının Kuyu Ölçüm Cihazları, dünya çapında en önde gelen kuyu ölçüm cihazlarıdır.

Ürün portföyü madencilik, araştırma, inşaat operasyonları ve diğer geoteknik uygulamalar için hatasız ve güvenilir elektronik kuyu ölçüm cihazların tamamlanmış programından oluşmaktadır.

Maliyeti Azaltan Bilgiler
Reflex ölçüm cihazları değerli bilgilerle birlikte madencilere, petrol ve doğalgazcılara sondajcılara, tünelcilere, zemin mühendislerine, jeologlara ve jeofizikçilere kuyu yön bulma ve yön belirlemeyi sağlar. Hatasız ve güvenilir bilgi, maliyeti azaltacak ve karı arttıracak doğru karar için ön koşuldur.

Dünya Çapında Bilinirlik
Reflex Kuzey Amerika, Güney Amerika, Afrika ve Avustralya gibi bütün büyük pazarlarda bulunmaktadır. Reflex’in başarısı yenilikçi teknolojisine, müşteri odaklı oluşuna, güçlü pazar organizasyonuna ve lokal destek ağı ile servis merkezlerine dayanmaktadır.

Hatasız Elektronik Cihazlar
Tüm Reflexler mekanik yada fotografik cihazlara göre daha hatasız ve kullanım açısından daha kolay elektronik cihazlardır. Reflex cihazları hiçbir sağlıksız kimyasal, zaman alan film süreci veya karmaşık hesaplama bulundurmayan ölçüm bilgisine sahiptir.

Satın Alma veya Kiralama
Reflex satın alınabilmesinin yanı sıra bütün ölçüm cihazları için kira sözleşmesi seçeneği de sunmaktadır.

Uygulama Alanları
Madencilik
Araştırma
İnşaat